O Nas

Maja i Michał Kiszkurno, jesteśmy małżeńską drużyną ceramików i partnerami w pracowni. Maja jest malarką z wykształcenia, a Michał garncarzem hobbystą.

Uwielbiamy tworzyć piękne rzeczy użytkowe, w szczególności kubki. Nasza pracownia rękodzieła „Kubeczki.com” działa od 2008 roku.

Mamy nadzieję, że nasze wytwory trafią w Wasz gust i staną się miłą częścią Waszej codzienności.

Maja

Maja maluje całą ceramikę z naszej pracowni, zajmuje się mejlowaniem z Wami i mediami społecznościowymi. Od dziecka lubiła rysować i została plastyczką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku z tytułem magistra sztuki w 2006 roku.

Uwielbia rękodzieło, feerię barw i zabawne wzory, które cieszą oko, ocieplają wnętrze domu i wprawiają w dobry nastrój.

Ulubione: psy, morze, sushi, Herkules Poirot, Led Zeppelin i koncerty na żywo.

Michał

Michał tworzy ceramikę na kole garncarskim, ogarnia biurowe i logistyczne sprawy pracowni. Zawodowo jest teletechnikiem, ale drzemie w nim artystyczna dusza, bardzo płytkim snem.

Ceramiką zajmuje się od dekady, sam mówi, że w tym temacie inspiracja była dla niego żona. Po godzinach lubi tworzyć w Gdańskiej Szkole Artystycznej.

Ulubione: koty, aikido, kiszka ziemniaczana,książki fantasy, archeologia, historia i Tool.

Nasza pracownia

W naszym rodzinnym, przepięknym Gdańsku jest nasz kawałek podłogi.

Tu tworzymy, okazjonalnie organizujemy tu warsztaty z malowania ceramiki, stąd prowadzimy sprzedaż on-line i rokrocznie wystawiamy się na największym w Europie i słynnym na całym świecie Jarmarku Dominikańskim, który odbywa się latem w przepięknej gdańskiej scenerii, a zimą na Jarmarku Bożonarodzeniowym.